X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
سالهای قریب و غریب 2 - گردان فدائیان بشار تشکیل می‌شود
گردان فدائیان بشار تشکیل می‌شود
گردان فدائیان بشار تشکیل می‌شود                             بسم رب الشهدا والصدیقینشماری از جوانان سوری در بیانیه‌ای خطاب
1 2 3 4 5 نسخه قابل چاپ
نوشته شده در تاریخ 23 آبان 1390 توسط علیرضا


                            بسم رب الشهدا والصدیقین

شماری از جوانان سوری در بیانیه‌ای خطاب به بشار اسد اعلام آمادگی کردند تا گردانی برای مقاومت تشکیل بدهند.

به گزارش فارس شماری از جوانان سوری در بیانیه‌ای خطاب به بشار اسد رئیس جمهوری کشورشان اعلام آمادگی کردند تا گردانی برای مقاومت تشکیل بدهند.

به گزارش رسانه‌های سوری، در این بیانیه آمده است که سوریه در طول زمان‌ها مهد ادیان بوده است و اکنون هر چه از مظاهر افراطگرایی در آن دیده شود از سلفی‌های سعودی یا بقایای دوره عثمانی است.

جوانان سوری با بیان اینکه اعراب بار دیگر سوریه را تنها گذاشتند و این اولین بار نیست، اتحادیه عرب را بشدت محکوم کردند و خطاب به بشار اسد موارد ذیل را درخواست کردند:

1- اعلام حالت فوق‌العاده.

2- باز کردن راه برای داوطلبان جوان برای دفاع از میهن و تشکیل گردان مقاومت و فدائیان جوانان سوریه.

3- اعلام قانون مبارزه با تروریسم زیرا سوریه امروز مورد تعرض موجی از تروریسم بین‌المللی و از پیش سازماندهی شده قرار گرفته است که از طرف دولت دوحه (قطر)، تل‌آویو و واشنگتن با همکاری برخی کشورهای عربی حمایت می‌شود.

4- ما مردم و و برادران و فرزندان تو از مشتی [مزدور] که بر سر هویت و شرافت و عزت ما چانه می‌زنند خشمگین هستیم و گوش به فرمان تو برای اعلام جنگ هستیم. آن را اعلام کن و ما را پشتیبان خود خواهی دید.

در ادامه این بیانیه آمده است: رئیس جمهوری ما! اعلام کن که تاریخ بار دیگر تاریخ خود را تکرار می‌کند و سران نجس عرب به خیانت و توطئه خود مباهات می‌کنند.

جوانان سوری در پایان بیانیه بار دیگر از بشار اسد خواستند تا اجازه تشکیل ارتش مردمی را صادر کند تا شاهد باشد که این جوانان چگونه مطیع و وفادار او خواهند بود.

اتحادیه عرب عصر روز شنبه (12 نوامبر) در اقدامی خصمانه علیه سوریه که تحلیلگران آن را در راستای خواسته آمریکا ارزیابی کردند، عضویت سوریه در اتحادیه عرب را به بهانه آنچه خشونت علیه اعتراضات در سوریه می‌خوانند به تعلیق در آوردند تا دمشق را تحت فشاری مضاعف قرار بدهند.

منبع تابناک
برچسب ها:
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
آرشیو مطالب
پیوند ها
وصیت نامه شهدا
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
روزشمار فاطمیهtype="text/css">//Ashoora.ir|Shohada Beginsوصیت شهدا
روزشمار محرم عاشورا حدیث موضوعی
آمار وبلاگ
بازديد امروز : 5
افراد آنلاين : 1
بازديد ديروز : 36
بازديد ماه : 530
بازديد سال : 3569
کل بازديدها : 22491
مجموع اعضا : 0
تعداد مطالب : 122
تعداد نظرات : 72