X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدسالهای قریب و غریب 2 - اشاره مقام معظم رهبری به نامه اوباما/فریب لبخندودروغ اینها را نخورید
اشاره مقام معظم رهبری به نامه اوباما/فریب لبخندودروغ اینها را نخورید
شاره مقام معظم رهبری به نامه اوبامافریب لبخند و دروغ اینها را نخورید نماز جمعه نامه اوباما دانلود رهبر انقلاب اسلامی خطبه های نماز جمعه                                بسم رب الشهدا والصدیقین 

مقام معظم رهبری در خطبه اول نماز جمعه  تهران نقاط ضعف و قوت را در سال‌های پس ازانقلاب اسلامی برشمردند.


 

 حضرت آیت الله خامنه ای ضمن برشمردن نقاط ضعفی که در سی و چند سال اخیر بروز کرده است تصریح کردند: فریب لبخند دشمن و وعده های دروغ دشمن را نخوریم.

ایشان در ادامه با اشاره به نامه اخیر رئیس جمهور امریکا و پاسخ ایران افزودند: اظهاراتی که رئیس جمهور آمریکا کرد و نامه ای نوشت و جوابی که ما دادیم یک روزی در اختیار افکار عمومی جهان قرار خواهد گرفت. فریب لبخند و دروغ اینها را نخورید.

مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه «اولین ضعف، گرایش به دنیا طلبی بود» افزودند: این مساله گریبان بعضی از ما را گرفت و برایمان ثروت تجمل و اشرافی گری از قبح افتاد. وقتی ما این جور شدیم این به مردم سرریز می شود.

ایشان افزودند: در عدالت اجتماعی هنوز به نقطه مورد نظر اسلام که آرزوی ماست نرسیده ایم.

آیت الله خامنه ای با اشاره به وظایف قوای سه گانه و اینکه باید اشکالات را پذیرفت و در جهت اصلاح آن برآمد افزودند اگر«اشکالی به وجود می آید رهبری متواضعانه قبول کند.»

 مقام معظم رهبری با بیان اینکه از ارزش های اصولی نباید غافل شد یادآور شدند: حفظ اتحاد و همدلی یکی دیگر از وظایف ما است. سه قوه باید با هم‌دست باشند و در جهت گیری های نظام پشت به پشت یک دیگر بروند. این علاج قطعی بسیاری از مشکلاتی است که در کشور وجود دارد.

برچسب ها: ......
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
آرشیو مطالب
پیوند ها
وصیت نامه شهدا
امکانات جانبی
روزشمار فاطمیهtype="text/css">//Ashoora.ir|Shohada Beginsوصیت شهدا
روزشمار محرم عاشورا حدیث موضوعی
آمار وبلاگ
بازديد امروز : 8
افراد آنلاين : 2
بازديد ديروز : 8
بازديد ماه : 291
بازديد سال : 1669
کل بازديدها : 20591
مجموع اعضا : 0
تعداد مطالب : 122
تعداد نظرات : 72