X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
سالهای قریب و غریب 2 - آقای هاشمی در نماز جمعه ی دیروزهم نبودید!؟
آقای هاشمی در نماز جمعه ی دیروزهم نبودید!؟
آقای هاشمی در نماز جمعه ی دیروزهم نبودید؟                                 بسم رب الشهدا والصدیقین آقای هاشمی  در
1 2 3 4 5 نسخه قابل چاپ
نوشته شده در تاریخ 15 بهمن 1390 توسط علیرضا

                                بسم رب الشهدا والصدیقین 

آقای هاشمی  در نماز جمعه دیروز  خبری از شما نبود! البته خیلی وقته از شما خبری نیست!!نگرانتان شدم،بلاخره همه بودند.احمد،محمود، علی، حسین،مش رحیم، محمد،حتی آقای دوربینی و…. ولی شما نبودید!!
???? ???? ?????

میدانم شاید هم چشم بصیرت میخواهد دیدن شما،یا اینکه چشمان من شما را ندید!!لابد عیب از من است که شمارا ندیدم.دلمان برایتان تنگ شده است،وقتی شمارا در نماز جمعه در کنار همقطاران نمیبینیم ناراحت می شویم.هرچه در عکسها به ردیف اول نگاه میکردم شما را نیافتم،گفتم لابد اینقدر اخلاصتان بالاست که حتما در ردیف های بعدی نشسته اید یا اینکه از سرما خود را اینقدر مثل بعضی ها پوشانیده ایید که لنز دوربین نشان از بیخبری شما را بدهد،ولی بازهم شما را در ردیف های بعدی ندیدم هرچند شمارا فقط در ردیف اول میتوان پیدا کرد!! آقای هاشمی این عکسها ببنید خودتان را میتوانید پیدا کنید و به من نشان بدهید!!؟

بله می دانم دغدغه های نظام وانقلاب دیگر نه کمری برای شما گذاشته و نه پایی و نفس کم اورده اید 
ولی هرچه باشد شما مسئولید و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام!! خب همه ی سران لشگری و کشوری در نماز جمعه ی باشکوه دیروز حضور داشتند ولی شما نبودید!!نظام ،دیروز فقط مجمع تشخیص مصلحت کم داشت یا ببخشید اشتباه گفتم نظام یکی از فرزندان انقلاب را دیروز کم داشت !!!خلاصه جایتان همچنان خالیست وماندگار برای همیشه و اگر نباشید به تاریخ خواهد رفت!!

حرف از تاریخ زدم!!همیشه از درس تاریخ بدم می آمد مخصوصا دوران قاجاریه و پهلوی را به زور میخواندم و حفظ میکردم ولی نمرات خوبی از آن میگرفتم هرچند معلمش بی بصیرت و فتنه گر بود.ولی به کوری او هم که شده بود میخواندم و نمرات خوبی برای تو دهنی به او ازش میگرفتم، آخرش هم سلطنتش ناپایدار ماند و اخراج شد!!ولی خواندن تاریخ هم زیباست برای یادآوری!!

آقای هاشمی یادتان که نرفته یا یادتان بیاوریم که در انقلاب شما در کنار چه کسانی بودید و جایگاهتان کجا بود و چه میکردید!؟عکس ها و فیلم های آن شاهد حضور شما در صف اول انقلاب بود. ولی آخر شما را چه شد که امام روح الله اینقدر به شما امید و علاقه داشت و شمارا یکی از فرزندان این انقلاب خطاب می کردند. این همه فعالیت و تلاش برای پیروزی انقلاب اسلامی کجا رفت!!!؟ نکند شماهم رفتید جز ان افرادی که میزانشان حال فعلیشان است!!!؟نکند این همه فعالیت و تلاش برای خدا و انقلاب نبوده است چرا اگر بوده، پس چرا در نماز جمعه شرکت نمیکنید!؟مارا با فتنه گران و ساکتین کاری نیس آنها بحثشان جداس و چیزی که عیان است دیگر نیاز به بیان نیست ولی چرا باید همه در نماز جمعه حضور داشته باشند وشما نباشید آنهم یک مسئولی که رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام است!!! آن موقع هم که رییس خبرگان رهبری بودید هم حضور نداشتید!!!

آقای هاشمی اشکال در کجاست!؟ شما با شخص یا گروه یاکسی یا کسانی مخالفت دارید!؟

با مردم!؟

با نظام!؟

با ولایت فقیه!؟

با دین و نماز جمعه؟!

باچی …!؟

این همه خاطرات درزمان انقلاب درقالب کتاب از شما به چاپ رسیده است و شما در خاطرات خود گفته اید که من این کار را کرده ام و من ان کار را کرده ام و حال این من ، من کردن های شما کجا رفت!؟نتیجه اش شد همین نیامدن در نمازجمعه ها!!شما راچه شده است!! اگر برای خدا قدم برداشتید در آن ایام و آن زمانها و برای او فعالیت کردید که امروز نباید به خاطر بعضی مسائل واختلافها قهر کنید و به صحنه نیایید!!

آقای هاشمی این انقلاب برای همه است نه مسئولی میشناسد و نه غیر مسئول!! *به فرموده ی امام خامنه ای در خطبه های نماز جمعه ی دیروز، این انقلاب راه خودش را تا الان با همه ی ضعف ها و قوتها ادامه داده است. *آقای هاشمی ما انقلاب کردیم تا حکومت سلطنتی را از بین ببریم و دست ظالمان را از این کشور قطع کنیم نه اینکه انقلاب کنیم تا یک عده بیایند و دراین انقلاب حکومت سلطنتی برای خود راه بیاندازند و مردم هم دست روی دست خود بگذارند و ساکت بنشینند. این انقلاب متعلق به همه است.اگر کسی برای رضای خدا قدم میگذارد باید در همه ی صحنه حضور پیدا کند نه اینکه درجایی که سود دارد باشد و در جایی که به ضررش است نباشد. از شما که این همه فعالیت سیاسی برای این نظام و کشور دارید بعید است که به نماز جمعه نیایید!!  دیروز چه زیباسوال کرد آن خبرنگار از آن جوان ایرانی که گفت برای چه در این سرما به نماز جمعه آمدید خب بهتر نبود در خانه به سخنرانی حضرت آقا گوش میکردید و کمتر سرما میکشید،که چه زیبا گفت آن جوان که اگر نمی آمدم برایم سخت بود و این سختی کشیدن ها در برابر سختی های آن زمان چیزی نیس و جانم فدای رهبر!!!!

خلاصه منتظر قدمهای نو گلت هستیم!!!بر گرفته از روایت خون http://revayatkhoon.ir/?p=795#more-795
برچسب ها:
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
آرشیو مطالب
پیوند ها
وصیت نامه شهدا
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
روزشمار فاطمیهtype="text/css">//Ashoora.ir|Shohada Beginsوصیت شهدا
روزشمار محرم عاشورا حدیث موضوعی
آمار وبلاگ
بازديد امروز : 14
افراد آنلاين : 2
بازديد ديروز : 36
بازديد ماه : 539
بازديد سال : 3578
کل بازديدها : 22500
مجموع اعضا : 0
تعداد مطالب : 122
تعداد نظرات : 72