X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
سالهای قریب و غریب 2 - بزرگترین گناه مولای ما این است که نامش علی ((ع)) است
بزرگترین گناه مولای ما این است که نامش علی ((ع)) است
بزرگترین گناه مولای ما این است که نامش علی ((ع)) است شهاب حسینی لیلا حاتمی شیخ بی سواد جشنواره سیمرع کودتای مخملی حسین قدیانی گل آقا طلحه جلسه خبرگان بعد از ارتحال امام سید خراسانی جانباز انقلاب رحم الله عمی العباس کان نافذه البصیره ندای العطش سید علی

  

                              بسم رب الشهدا و الصدیقین  

 

  به عنوان اولین مظلب باز هم این مطلب بسیار زیبا از حسین قدیانی را برای شما میگذارم .  

 

 

شهاب حسینی . لیلی حاتمی . حامد بهداد.......نه! اینها سوپر استار هم که باشندهیچ کدامشان لیاقت رفتن روی سن در مراسم اهدای جوایز را ندارند.

هیات داوران جشنواره  فیلم فجرباید سیمرغ را بدهد به شیخ بی سواد به خاطر بازی خوردن از دشمن در فیلم " کودتای مخملی"و به خاطر بازی منحصر به فردش در نقش غضنفراصلاحات.                                                 

شیخ باید جایزه اش را از مهاجرانی بگیرد. به صفار هرندی به خاطر ولایتمداری باید جایزه دادو به خاتمی به خاطر تربیت همچین وزیر ارشادی!

وزیر بی آبروی خاتمی دیروز میگفت : من انگلیسی نیستم. راست میگوید مهاجرانی انگلیسی نیست اما انگلیس را حتی بیشتر از سرالکس فرگوسن اسکاتلندی دوست دارد و امام هم بسیجی بود هم بسیجی ها را دوست داشت واینها    میخواهند سر به تن بسیج نباشد.  

انفاقا آن زمانی که امام گفت من بر دست و بازوی شما بسیجیان بوسه میزنم نه همت بود نه باکری. یکی در خیبر به شهادت رسیده بود و دیگری در بدر . من جنگ تحمیلی نبودم اما در جنگ نرم  جمل را به چشم خود دیدم . اتفاقا آن خام هم بود که نشسته بود روی کوهان شتری که ضد گلوله و داشت با سایت (قطام نیوز) مصاحبه میکرد و میگفت : بریزید در خیابانهای کوفه  و علی را تنها بگذارید.

احترام آن خانم را باید نگه داشت . آری اما به قیمت تنها گذاشتن علی؟به این قیمت که خلیفه الله زلف آه را به سینه چاه گره بزند؟ به قیمت این عمار؟

 اگر احترام نزدیکان پیامبر (ص) واجب است پس چرا به صورت زهرای بتول سیلی زدند و اغیار پهلویش را شکستند بین در ودیوار ؟!

..........   

آقای گل آقا ! خدایت رحمت کند نوشتی (خاتمی) و همان خاتمی خوانده شد ولی ما در9 دی نوشتیم (محاکمه)خوانده شد (مناظره). نوشتیم (گوشمالی) خوانده شد (ماستمالی). نوشتیم (ولایت) خوانده شد(حکمیت) . نوشتیم (ابن عباس) خوانده شد(ابوموسی).نوشتیم (کربلا) خوانده شد (کوفه). نوشتیم (بین الحرمین) خوانده شد (بینابین).نوشتیم (اقتدار)خوانده شد (اعتدال).نوشتیم (دادگری) خوانده شد  (میانجیگری).

........

این صف آرایی بر علیه ولایت ریشه در دنیا دوستی حضرات دارد .طلحه بین دو راهی علی ودنیا دومی را انتخاب و شیخ بین شهرام و امام  اولی را . امروز اما بازیگران نقش طلحه وزبیر زیرک تر شده اندو حتی المقدور سعی شان بر این است که راه علی و دنیا از یک مسیر بگذرد . در این مسیر مهمترین مانع  عدالت است عمل به مر قانون.رابطه علی وعدالت مثل رابطه ناکثین است با ثروت .     نه علی میتواند از اجرای عدالت بگذرد ونه ناکثین یارای شان است که پول وثروت را رها کنند.

فتنه اخیر باورم هست آن قدرها هم سیاسی نبود وریشه در انتخابات نداشت . این فتنه کاملا اقتصادی بود وریشه اش به جیب آقایان و دست درازشان به بیت المال بر میگشت.انتخابات نقش کاتالیزور را بازی کرد و مناظره جنگ جمل را جلو انداخت .

......

 

من میدانم: بزرگترین گناه خامنه ای این است که نامش (علی) است . حساسیت روی این نام بالاست . دشمن همیشه  روی این اسم حساس بوده است. کینه ها دارد از نام علی. عقده ها دارد (نادعلی). نادعلی برای شما (مظهرالعجایب)نیست  بهانه ای است  برای عقده گشایی." سید علی "این روزها را می دید که در آن جلسه خبرگان بعد از ارتحال امام به اعتراض بلند شد . رازی بود در آن اعتراض. شما لایق این رهبر نیستید  لیاقتتان همان آقای قایم مقام است.

 

لایق این رهبرملت است که از همه شما با بصیرت تر است . لیاقت شیخ بی سواد همان شیخ ساده لوح است.

 

سید علی این روزها را می دید. شما مو می دیدید  و علی پیچش مو . پیچیدگی فتنه امروز را. همیشه کار علی بعد از محمد سخت تر بوده است . طرف علی ابوسفیان نیست "طلحه الخیر" است . طرف علی آمریکا نیست نخست وزیر امام است .

کاش رهبری را قبول نمی کردی ماه من .  لیاقت اینها همان مرجع تقلیدbbc است. کاش در همان (ماجرای میکونوس)کوتاه می آمدی . همه اینها که کپ کردی کاش تو هم مثل مرد نمی ایستادی . چرا بار انقلاب تنها باید روی دوش تو باشد؟ به کدامین گناه این همه نامه که با خط کوفی نوشته شده به صندوق پستی "بیت رهبری" فرستاده می شود؟ باید منت این ستاره نماها را کشید تا دو کلمه از ولایت ماه دفاع کنند.

 

ماه من ای سید خراسانی!اینها دروغ می گویند عاشق تو نیستند . چشم طمع بسته اند به صندلی تو. و وقتی می گویند فصل الخطاب تو هستی از روی احترام نیست . منظورشان این است که" می خواستی رهبری را قبول نکنی حالا خودت حلش کن."

کوتاه بیا ای قمر بنی انقلاب سهم شان را بده . چراغ بیت المال را جلوی ناکثین "سبز" کن . حضرت آقا کاش کوتاه می آمدی . شیخ الآن رهبر بود به جای انرژی هسته ای مثل زمان  فتحعلی شاه از انرژی اسب بخار برق می گرفت! و از انرژی آب بینی شتر فتنه گاز اشک آور می کشید به خانه چشمان ما! گناه تو این است که نامت علی است و مثل مرد پای آرای  40 میلیونی ما ایستاده ای. تو داری هزینه دفاع از رای ما را می دهی . ما برایت کدام هزینه را داده ایم؟

 

 

ای جانباز انقلاب چه سخت است حفاظت از بیرق انقلاب با یک دست . می دانم سخت و دشوار است علمداری با یک دست .

ابالفضل علمدار! مراقب مولای ما باش.ما امام مان را به دستان بریده تو سپرده ایم . از علقمه روزگار ای آموزگار ادب جرعه ای آب برای ما بیاور . ما از کودکان حسین تشنه تریم . نمی شنوی ندای العطش ما را (( رحم الله عمی العباس. کان نافذه البصیره...)).

  

 

منتظر نظرات شما عزیزان هستم

برچسب ها: ...............
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
آرشیو مطالب
پیوند ها
وصیت نامه شهدا
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
روزشمار فاطمیهtype="text/css">//Ashoora.ir|Shohada Beginsوصیت شهدا
روزشمار محرم عاشورا حدیث موضوعی
آمار وبلاگ
بازديد امروز : 7
افراد آنلاين : 1
بازديد ديروز : 36
بازديد ماه : 532
بازديد سال : 3571
کل بازديدها : 22493
مجموع اعضا : 0
تعداد مطالب : 122
تعداد نظرات : 72